Kuchnia w bibliotece?

Miejska Biblioteka Publiczna  w Bornem Sulinowie w realizuje  z nami programy Równać Szanse i Uczymy się przez zabawę Fundacji BGK, które pozwoliły stworzyć podstawowe warunki do prowadzenia zajęć kulinarnych, osobno dla młodszych dzieci i dla młodzieży. Dzięki programom mogliśmy zagospodarować aneks kuchenny i kupić niezbędne sprzęty, takie jak mikser, blender, frytkownicę, gofrownicę, garnki i różne akcesoria kuchenne.

Jednak bez pomocy darczyńców – członków i sympatyków Stowarzyszenia Stacja Kultura nie udałoby się uzyskać takiego stanu kuchni, jaką właśnie teraz ma Miejska Biblioteka Publiczna w Bornem Sulinowie.

Agnieszka i Roman Szewczyk przekazali na potrzeby działalności kulinarnej nowoczesną zmywarkę z kompletem środków czyszczących i gwarantowanym serwisem. Do tego dodali świetny zlew dwukomorowy z dodatkowym blatem do naszego zmywaka.

Natalia i Stanisław Bartoszewicz sprezentowali nowy odkurzacz i mała lodówkę.

Lucy von Schickedanze podarowała dwa eleganckie, doskonałej  jakości metalowe, satynowe wieszaki na ręczniki papierowe i dekoracyjne 3 serca do zawieszenia na ścianie.

Agnieszka Bartoszek przekazała nowiutki komplet rewelacyjnych noży oraz 6 półek drewnianych do zamontowania na ścianie, żeby pewne produkty były na wyciągnięcie ręki.

Daniel Graszka zaopatrzył nas w mikrofalówkę i dużą lodówkę.

Łukasz Kaleta poza pracami remontowymi w nowym pomieszczeniu, zrobił duży blat roboczy, przyniósł i przykleił tapetę oraz zamontował blat na szafce kuchennej.

Marta zadbała o przygotowanie dekoracji ściennych.

Dzięki OFIARNOŚCI darczyńców mamy piękny i funkcjonalny aneks kuchenny.

Wszystkim Wam bardzo gorąco dziękujemy!