Podwójny wernisaż w ZPAP Galerii Kierat Szczecin

W ZPAP GALERII KIERAT SZCZECIN odbył się podwójny wernisaż – Wystawa Stacja Kultura Bernadeta Sudnikowicz – „SPLATANIE” i Gina Malinowski – „C´EST MOI”.

Serdecznie dziękuję Pani prezes Małgorzacie Buca za zaproszenie nas do wzięcia udziału w wystawie. Wspaniała Galeria, wspaniali ludzie, wspaniała atmosfera!

Dziękujemy za przybycie : Członek Zarządu Województwa Zachodniopomorskiego, Stanisław Wziątek, dr Paweł Michał Owsianny, dyr. Nadnoteckiego Instytutu UAM w Pile wraz z małżonką, Kierownik pracowni terenowej Narodowego Instytutu Dziedzictwa w Szczecinie – Waldemar Witek i Radny Miasta Szczecin – Roman Lewandowski.

Miłe powitanie publiczności, zarówno ze Szczecina, jak również z Piły i Mirosławca, cieszymy się na tak liczne przybycie i wspaniałą atmosferę.

A długie rozmowy po oficjalnej części, zbliżyły nasze stowarzyszenia i pozwoliły na snucie następnych wspólnych działań. Gratulacje dla organizatorów.

Współorganizatorem wystawy był Starosta Powiatu Szczecineckiego, Pan Krzysztof Lis od którego otrzymaliśmy finansowe wsparcie – za co serdecznie dziękujemy, natomiast Patronatem Honorowym wystawę objął Marszałek Województwa Zachodniopomorskiego, Pan Olgierd Geblewicz.

GM