Recital Katarzyny Żak

W dniu 14.11.2018 roku z inicjatywy dyrektor Miejskiej Biblioteki Publicznej w Bornem Sulinowie, pani Iwony Gajewskiej-Tranbowicz  aula w BKO rozbrzmiewała piosenkami z dobrym tekstem w wykonaniu pani Katarzyny Żak. Recital  przyciągnął rzeszę spragnionych kultury wysokiej mieszkańców Bornego Sulinowa. Znana wszystkim licznie przybyłym gościom artystka, kojarzona głównie z niebanalną rolą Solejukowej w serialu „Ranczo”,  podbiła serca borneńskiej publiczności empatią, swadą swych opowieści i pięknym wokalem. Nie wiedzieć kiedy, czas spotkania dobiegł końca, ale wyrozumiałość artystki w odpowiedzi na niekończące się brawa publiczności, pozwoliła jeszcze przez chwilę cieszyć się brzmieniem wspaniałych piosenek na bis.

W fantastycznej, pełnej zadowolenia atmosferze oddaliśmy się dedykacjom, podziękowaniom, gratulacjom i wspólnemu fotografowaniu. Pani Kasia serdecznie pożegnana przez widzów udała się w dalszą podróż, jadąc na spotkanie z kolejnymi spragnionymi jej obecności fanami. Dziękujemy za wspaniałą wizytę, jesteśmy oczarowani i liczymy w późniejszym czasie na powtórkę.

Wydarzenie zostało zorganizowane w ramach projektu „Biblioteka i jeszcze więcej!” z programu Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego 2018 „Partnerstwo dla książki” realizowanego przez Instytut Książki w Krakowie.

Informacje  również:

https://szczecinek.com/artykul/solejukowa-z-rancza/555833

http://iszczecinek.pl/artykuly/region/znana-z-seriali-ranczo-i-miodowe-lata-aktorka-i-wokalistka-dala-koncert