Wernisaż Wystawy Poplenerowej – Borne Sulinowo

V Międzynarodowy Plener Artystyczny 2022 przeszedł do historii. W czwartek, 22 września 2022 roku mieliśmy przyjemność gościć w murach Miejskiej Biblioteki Publicznej w Bornem Sulinowie panią Prezes Stowarzyszenia „Stacja Kultura” – Longinę Malinowski, która niezmiennie od lat organizuje Międzynarodowe Plenery Artystyczne w Siemczynie.

Wczorajszy wernisaż wystawy poplenerowej był doskonałą okazją do obejrzenia prac, które prezentują niewątpliwie bardzo wysoki poziom artystyczny i warto poświęcić swój czas, by podziwiać efekty tego kulturalnego przedsięwzięcia w Galerii MBP. Zapraszamy Państwa serdecznie do 13 października 2022 roku!

Dziękujemy za umożliwienie pokazania tych pięknych prac szerszej publiczności, a w stronę naszych artystów kierujemy słowa uznania za mistrzowskie wykonanie prac artystycznych.

Dziękujemy za wyjątkową wrażliwość, nietuzinkowość oraz pokaz talentu i piękna. Życzymy nieustającej weny twórczej, wielu sukcesów artystycznych, satysfakcji z własnej twórczości, a także spełnienia marzeń. Dziękujemy Państwu pięknie! Do zobaczenia za rok!