„Lato w teatrze” za nami

Projekt Miejskiej Biblioteki Publicznej w Bornem Sulinowie „Lato w teatrze” pozwolił 45 uczestnikom w wieku 7-14 lat na 13 dni przenieść się w świat animacji poklatkowej, słuchowiska, tańca i fotografii. Rotacyjny charakter pracy dał możliwość spróbować swoich sił w każdej z dziedzin tegorocznej edycji. Efekt dwutygodniowych prac z instruktorami mogliśmy oglądać podczas dwóch pokazów finałowych – 20 i 21 lipca o godz. 21.21.Godzina nieprzypadkowa, bo tuż po zachodzie słońca. Frekwencja na widowni przerosła nasze najśmielsze oczekiwania. I mimo początkowych problemów technicznych, zabawa była przednia!

Mocy uścisków, podziękowań i wzruszeń nie było końca. Aż żal, że to już koniec. No cóż, jest nadzieja, że możne uda się za rok, ponieważ Miejska Biblioteka Publiczna w Bornem Sulinowie zamierza aplikować o edycję LwT z plusem! 🙂

„Lato w Teatrze” jest programem Instytutu Teatralnego im. Zbigniewa Raszewskiego finansowanym ze środków Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego z dofinansowaniem przez Urząd Miejski i Miejską Bibliotekę Publiczną.