„Kobieta w Sztuce” w Centrum Integracji Społecznej w Trzciance.

Szanowni Państwo,

Mamy przyjemność zaprosić wszystkich miłośników sztuki na film przedstawiający wystawę pt. „Kobieta w Sztuce”. Zorganizowaną z okazji „Iłla Festiwal” w Centrum Integracji Społecznej w Trzciance.
Wystawa „Kobieta w Sztuce” zawiera treści kobiece, ich namiętności. Ekspozycja ta jest o kobietach oraz przez kobiety tworzona. Wyjątkowe wydarzenie, które nie tylko przyciąga uwagę miłośników sztuki, ale również inspiruje i porusza każdego, kto decyduje się zobaczyć prezentowane dzieła.

Zapraszamy na film autorstwa Leszka Malickiego, który przedstawia piękno i unikalność wystawy „Kobieta w Sztuce”. Organizatorami wydarzenia są Stacja Kultury w Bornem Sulinowie oraz Biblioteka Publiczna i Centrum Kultury im. Kazimiery Iłłakowiczówny w Trzciance. Życzymy miłych wrażeń oraz wspaniałego doświadczenia, jakie niesie ze sobą sztuka kobieca.

Czas trwania wystawy: od 8 marca do 8 maja 2023 roku.

Kobieta w Sztuce

Szanowni Państwo,

Mamy przyjemność zaprosić wszystkich miłośników sztuki na film przedstawiający wystawę pt. „Kobieta w Sztuce". Zorganizowaną z okazji „Iłla Festiwal" w Centrum Integracji Społecznej w Trzciance.

Wystawa „Kobieta w Sztuce" zawiera treści kobiece, ich namiętności. Ekspozycja ta jest o kobietach oraz przez kobiety tworzona. Wyjątkowe wydarzenie, które nie tylko przyciąga uwagę miłośników sztuki, ale również inspiruje i porusza każdego, kto decyduje się zobaczyć prezentowane dzieła.

Zapraszamy na film autorstwa Leszka Malickiego, który przedstawia piękno i unikalność wystawy „Kobieta w Sztuce". Organizatorami wydarzenia są Stacja Kultury w Bornem Sulinowie oraz Biblioteka Publiczna i Centrum Kultury im. Kazimiery Iłłakowiczówny w Trzciance. Życzymy miłych wrażeń oraz wspaniałego doświadczenia, jakie niesie ze sobą sztuka kobieca.

Czas trwania wystawy: od 8 marca do 8 maja 2023 roku.

#Trzcianka #IłłaFestiwal #KobietawSztuce #BPiCK #StacjaKultury #Sztuka

Opublikowany przez Biblioteka Publiczna i Centrum Kultury im. K. Iłłakowiczówny w Trzciance Środa, 5 kwietnia 2023