Międzynarodowy Przegląd Sztuki – Pałac Struga 2022

X edycja oraz IV #PodwieczorekZKsiężnąIzabeląCzartoryską przeszedł do historii ale wciąż żyje w naszej pamięci:)

BARDZO SERDECZNIE dziękujemy wszystkim którzy przyczynili się do zorganizowania tych wydarzeń oraz w nich uczestniczyli:

Dziękujemy wszystkim wolontariuszom, którzy pomagali przy przygotowaniach do wystaw, podczas ich trwania oraz przy zakończeniu wydarzeń. Serdecznie dziękujemy naszej stałej ekipie wolontariuszy, którzy pracowicie spędzili wszystkie weekendy wakacyjne na serwowaniu lodów i napojów: Kacprowi, Adrianowi, Mai i Natalii oraz Zosi i Marysi.

Dziękujemy Małgorzata Siwarska za użyczenie głosu Księżnej Izabeli Czartoryskiej.

Dziękujemy za piękną poezję pani Anna Czachorowska oraz za koncert pani Isa Conar a prezes Fundacja Wspólna PrzestrzeńMariola Fanselow dziękujemy za zaproszenie obu pań do uświetnienia słowem i dźwiękiem finału powyższych wydarzeń.

Specjale podziękowania składamy także panu Cezary Fanselow za przygotowanie plakatu i widowni na IV Podwieczorek z Księżną Izabelą Czartoryską.

Dziękujemy wszystkim, którzy zadali sobie trud aby przybyć na finalne wydarzenie w strojach z epoki Nasze Stulecie #GrupaRekonstrukcjiHistorycznej Stacja Kultura i Stowarzyszenie Miłośników Kowar

Pięknie dziękujemy pani Elżbieta Struzik za prezentację koronek klockowych.

Bardzo serdecznie dziękujemy wszystkim, którzy nas odwiedzili, zwiedzali pałac i wystawy oraz wszystkim którzy z apetytem i smakiem zajadali się lodami ratując pałac bo naprawdę warto ratować dolnośląskie zabytki.