Program Społecznik 2022-2024

Gala podsumowująca Program Społecznik 2022-2024 za nami! 🤩

5 grudnia 2022 roku to w kalendarzu Międzynarodowy Dzień Wolontariusza. Dla Miejskiej Biblioteki Publicznej w Bornem Sulinowie i Stowarzyszenia „Stacja Kultura” był to wyjątkowy czas, który na długo pozostanie w pamięci…

Społecznicy nagrodzenia! Gala Programu Społecznik w Szczecinie

Nasi wspaniali społecznicy z Program Społecznik nagrodzeni❗🙂 Spotkaliśmy się w Opera na Zamku, aby podsumować tegoroczną edycję i nagrodzić tych najbardziej aktywnych 💪🙂 Olgierd Geblewicz 👍

Opublikowany przez Pomorze Zachodnie Środa, 7 grudnia 2022

Wieczór spędziliśmy na uroczystej Gali podsumowującej Program Społecznik 2022-2024 w Operze na Zamku w Szczecinie. Nasz projekt pn. „Przegląd Piosenki Senioralnej na ukraińską nutę” został wyróżniony w kategorii najlepszy debiut! Otrzymaliśmy statuetkę z rąk Marszałka Województwa Zachodniopomorskiego – Olgierda Geblewicza. W spotkaniu uczestniczyła Senator Magdalena Kochan oraz Radni Województwa Zachodniopomorskiego. Gościem specjalnym wieczoru był pan Radosław Kotarski, a na „deser” wystąpiła Reni Jusis z zespołem, umilając czas swoją interpretacją francuskich przebojów.

Wieczór spędziliśmy w gronie wspaniałych ludzi, którzy wiedzą, co znaczy praca na rzecz lokalnej społeczności, mają wiele ciekawych pomysłów na działania i nie boją się podejmować nowych wyzwań.

To był wspaniały czas i cudownie było być częścią tego wydarzenia. Jesteśmy zmotywowani do dalszej pracy i mamy nadzieję, że to nie nasze ostatnie spotkanie w tak zaszczytnym gronie. Dziękujemy wszystkim zaangażowanym w realizację tego zakończonego sukcesem, projektu!

Zapraszamy do obejrzenia materiału wideo – od 25:30:
https://fb.watch/hgi_YoyLRA

Dofinansowano z budżetu zadania publicznego pn. „Program Społecznik 2022-2024”. Program zainicjowany przez Marszałka Województwa Zachodniopomorskiego.

#PomorzeZachodnie #ProgramSpołecznik