Wystawa poplenerowa – Galeria Sztuki Zamek w Szczecinku

Pablo Picasso powiedział, że „Sztuka zmywa z duszy kurz codziennego życia”. Aby tej sentencji stało się zadość Stowarzyszenie „Stacja Kultura” regularnie organizuje wernisaże, na których prezentowana jest unikatowa twórczość artystów z różnych zakątków Polski, z zagranicy i przede wszystkim z Bornego Sulinowa – miasta, które, jak żadne inne, pobudza wyobraźnię, czaruje i inspiruje ludzi do tworzenia rzeczy niezwykłych.

10 stycznia w Galerii Sztuki w Zamku Książąt Pomorskich w Szczecinku odbyła się kolejna odsłona poplenerowej wystawy zorganizowanej przez Stowarzyszenie „Stacja Kultura”.

Wcześniej dzieła można było podziwiać w: Siemczynie, Bornem Sulinowie, Połczynie Zdroju. Jednak, bez względu na to, jak często i gdzie wystawiane są poplenerowe prace, to nigdy nie zawodzi publiczność i nie brakuje przyjaciół oraz osób pięknie motywujących do podejmowania nowych artystycznych wyzwań.

Osobom obecnym na wystawie – za niezwykłe słowa i przede wszystkim za cudownie spędzony wspólnie czas – członkowie „Stacji Kultura” serdecznie dziękują.

O tym, jak było klimatycznie mogą Państwo przekonać się oglądając poniższą galerię zdjęć.


Szczecinecki wernisaż prac Międzynarodowego Pleneru Artystycznego

Zobaczcie jak było na wernisażu prac powstałych w trakcie IV Międzynarodowego Pleneru Artystycznego w Siemczynie 🎨

▶️ Stacja Kultura / Henrykowskie Stowarzyszenie w Siemczynie / SAPiK / Pomorze Zachodnie / Powiat Szczecinek / Powiat Drawski

Opublikowany przez GRYF.tv Środa, 12 stycznia 2022