XVII Spotkanie Henrykowskie w Siemczynie

Niespodziewanie przyszło zaproszenie i wierzyć nam się nie chciało, że rzeczywiście spotykamy się, jak zawsze w pierwszy weekend lipca w Siemczynie. Radość była wielka, wreszcie wyjść, spotkać znajomych, zaprezentować się. Akcja szybka, ale cóż, w między czasie jesteśmy świetnie zorganizowani. Pokazaliśmy prace z II Międzynarodowego Pleneru, który organizujemy i tego roku, pomimo obostrzeń!

Dołożymy wiele starań, żeby było wszystko dobrze !

Miło było spotkać po miesiącach znajomych i przyjaciół. Mam wrażenie, że przez te kilka lat spotkań staliśmy się tutaj już wielką rodziną.

Szczególnie było nam miło zatańczyć poloneza, korowód nie miał końca i wszyscy, jak jeden mąż, jak gdybyśmy tę aranżację studiowali od dawna … PO PROSTU RUSZYLIŚMY!

I tak mieliśmy nie przypadkową okazję poznania kilku ważnych osobistości: Marszałka Annę Bańkowską oraz Marszałka Stanisława Wziątka, był również Damian Greś, dyrektor Wydziału Turystyki i Gospodarki Urzędu Marszałkowskiego Województwa Zachodniopomorskiego. Wspaniały Koncert Filharmonii Koszalińskiej z programem Moniuszkowskim zamknął ten wspaniały dzień.